O nas

Aleksander Sikora

Właściciel

71 343 63 49


Założyciel i właściciel grupy Metamorphosis J.A.Sikora. Od ponad 12 lat buduje marki produktowe, korporacyjne i terytorialne. Ukończył studia na Wydziale Filozoficznym KUL; stypendysta u prof. Leszka Kołakowskiego na University of Oxford. Ukończył także studia podyplomowe: Zarządzanie Finansami i Inwestycje Finansowe na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Public Relations w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.
W czasie wolnym zajmuje się filozofią miasta, architektury oraz zrównoważonymi trendami rozwojowymi. Napisał kilkadziesiąt artykułów w tym zakresie. Redaktor naczelny portalu progg.eu. Współzarządzający Fundacją Nowej Kultury.
Nulla dies sine linea

Zespoły Metamorphosis J.A.Sikora

METAMORPHOSIS BRAND COMMUNICATIONS
jest zespołem wyspecjalizowanym w strategicznej budowie marek korporacyjnych. Zespół wdraża najnowsze światowe trendy brandingowe, posługując się metodologią budowy zintegrowanych marek
METAMORPHOSIS INNOVA CITY
jest wyspecjalizowanym zespołem zajmującym się promocją terytorialną, strategiami rozwoju lokalnego, rozwojem społeczności lokalnych i innymi kwestiami konsultingu terytorialnego.
METAMORPHOSIS DESIGN
jest zespołem wyspecjalizowanym w budowaniu tożsamości marek – od projektowania zaawansowanych systemów identyfikacji wizualnej marek, architektury marki, grafiki użytkowej, opakowań aż do systemów informacji miejskich i innych aspektów projektowania graficznego.
31

klientów


52

opracowania strategiczne


33

systemy wizualne


Obecnie projektowaniem wizualnym zajmuje się zespół Metamorphosis Design
12

lat doświadczenia